BLOG

Chytrá zeď je hlavním partnerem Zasedačky roku!

17. 08. 2016
Chytrá zeď je hlavním partnerem Zasedačky roku!

Ještě více jak 2 měsíce mají firmy na registraci v novém ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku. Myslíte si, že máte nejlepší zasedačku? Přihlaste se do soutěže!

„V minulých ročnících se v soutěži Zasedačka roku objevily firmy, které mají Chytrou zeď ve svých kancelářích. Proto jsme se stali Hlavními partnery soutěže Zasedačka roku 2016, abychom těmto firmám byli ještě blíže.“ dodává Pavel Minařík, Marketingový manažer Chytré zdi.

banner_960x283_CZ

Třetí ročník soutěže se bude hlavně orientovat na zaměstnance, kteří tvoří duši každé firmy. Pozornost věnuje tomu, jak právě oni vnímají své pracovní prostředí.

„Soutěž je nejen o příbězích firem, ale především samotných lidí, kteří v kancelářích sdílí svoje nápady, životní příběhy, navazují přátelství… prostě v nich žijí. Kanceláře už nejsou jen místem pro práci, ale lidé se v nich dnes musí cítit pohodlně. Do soutěže proto vítáme všechny společnosti, které dělají vše pro komfort zaměstnanců a vytváří příjemné pracovní prostředí. Letos se mohou hlásit již do šesti kategorií, tím se šance na výhru zvyšuje,“ uvedla Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE.

Soutěžit můžete v těchto kategoriích:

Kancelář jako DNA firmy
Nejatraktivnější pracovní prostředí
Zdravá kancelář (odborný garant CZGBC)
Kanceláře pro budoucí výzvy (odborný garant Skanska)
Chytrá kancelář (odborný garant Microsoft)

Inspirujte se účastníky minulých ročníků:

JT_bank_01 Atrium4 HLAVNI_10 HLAVNI_20151030-173904-LIKO-Noe-08 20151027-164940-5e-kreslici-mame-steny-skrine-dokonce-i-sedacky Bitcoin Coffee 2

Do třetího ročníku projektu CBRE Zasedačka roku se mohou firmy s inspirativními pracovními prostory hlásit až do 31. října 2016. Finalisté budou oznámeni v prosinci 2016. V únoru následujícího roku proběhne slavnostní předání cen vítězům.

Sdílet na: