Co o nás píší klienti

V marketingovém oddělení českého ESETu jsou věci, které je dobré mít stále na očích. Vzhledem k týmové spolupráci při kreativních konceptech využíváme Chytrou zeď pro vizualizaci nápadů formou myšlenkových map a poznámek neustále. Důkazem naší maximální spokojenosti je fakt, že jedna zeď nestačí a rozmáchli jsme se po celé kanceláři. Zelená barva nejnovější Chytré zdi navíc oživila náš interiér a zlepšuje nám náladu každý den. Není umění mít nápady, ale sdílet je a inspirovat ostatní. K tomu nám naše chytrá zeď pomáhá.

Jaroslav Fabián, Marketingový ředitel, ESET
 
 

Chytrá zeď je pro nás ideální řešení do malé kanceláře, kde nezabere ani centimetr drahocenného prostoru navíc a máme vždy připraveno své místo pro kreativitu.

Jan Ševčík, jednatel, Snadný web
 
 

Pořízením Chytré zdi jsme se chtěli vyhnout komunikačnímu šumu, který občas ve firmě vznikal. Na Chytrou zeď nyní zapisujeme veškeré důležité informace, co se týče nových produktů, obalů, výrobků i kampaní. Pomocí washi pásek jsme si vytvořili i dvouměsíční kalendář, kde sdílíme informace o plánovaných akcích, dovolených apod. U návštěvníků a obchodních partnerů, kteří kolem Chytré zdi prochází, spouští nadšený WOW efekt.

Jana Štěpánková, vedoucí oddělení propagace, Ryor
 
 

Chytrá zeď byla příjemný překvapením nejen pro naše coworkery, ale také pro studenty, kteří navštěvují naše workshopy. Jsou nadšeni z toho, že si konečně mohou Chytrou Zeď vyzkoušet i v Olomouci, a ještě k tomu na místě přístupném pro všechny! Paráda, jsme spokojeni!

Kristýna Machačová, Event manager, Univerzita Palackého
 
 

Vybrali jsme si Chytrou zeď jako nástroj pro podpoření našich nápadů a inovací. Zdi v naší hlavní kanceláři a meetingové místnosti jsou teď pracovními plátny s rozvíjejícími se nápady a myšlenkami. Doporučuji Chytrou zeď pro jakýkoli kreativní prostor.

 Patrick Leddy, CEO, Furious Tribe HQ
 
 

Naším problémem bylo nedostatečné místo pro psaní. Chytrá zeď byla tím naším správným řešením. Teď máme jednu velkou stěnu, která funguje stejně jako bílá tabule, jen přes výrazně větší plochu. Tým web designu psaním na Chytrou zeď tráví více než polovinu svého pracovního času a jeho produktivita se výrazně zvýšila od aplikace Chytré zdi. Díky úspěchu první Chytré zdi jsme se rozhodli pomalovat Chytrou zdí celou kancelář. Moje rada novým zákazníkům je pořádně připravit povrch na aplikaci Chytré zdi. Velmi se to vyplatí.

Matt Clover, Head of Design, Connected Media
 
 

Chytrá zeď je chytrá, jednoduchá a praktická. A to je to, co je pro nás v DPD důležité.

Iva Bejčková, Specialista interní komunikace, DPD
 
 

Chytrou tabuli využíváme při práci s dětmi v našem hornopočernickém sboru Českobratrské církve evangelické. Děti jsou nadšené a s jejich malováním má i celá místnost docela jinou atmosféru. Tabuli využíváme také  při výuce němčiny. Můžeme ji všem doporučit.

Petr Firbas, Farář, Českobratrská církev evangelická
 
 

Barvu máme umístěnu na třech místech a jsme spokojeni. Plní to perfektně účel, pro který jsme to požadovali.

Jaroslav Kovářík, Technický ředitel, FC Slovan Liberec
 
 

Chytrou zeď využíváme především k pracovním účelům a kolegové ji používají denně, asi bychom se k flipchartům neradi vraceli.

Jana Rozhonová, Comprimato Systems s.r.o.
 
 

Co se týká funkčnosti, tak jsme s chytrou zdí spokojeni, což dokazuje i počet chytrých zdí v naší firmě.

Dana Pelíšková, JetBrains s.r.o.
 
 

S chytrou zdí jsme spokojeni. Máme pro ni speciální název: BS(mart)C wall. Lidé jsou kreativnějsi, tvořivější. Rádi zeď používají, více se prosazují a jsou všeobecně kumunikativnější. Své myšlenky ihned uvádějí do písemné podoby.

Petra Opolzerová, Provozní manažerka, BSC Praha, spol. s r.o.
 
 

Chytrá zeď je opravdu zábavným řešením pro všechny u nás v Zomatu. Každá myšlenka, nápad, vzkaz i termín splnění úkolu se napíše na zeď a všichni jsou neustále v obraze. A když je party krásně se mohou všichni kreativně vyjádřit. :)

Michaela Závodná, Marketing manager, Zomato