Domácnosti

Chytrou zeď plně využijete i doma. Pište si postupně seznam na nákup. Vytvořte si Chytrou zeď například vedle ledničky a okamžitě víte, jaké potraviny vám chybí.

Máte malé děti, které kreslí po celém bytě? A proč ne, díky speciálnímu chytrému nátěru v dětském pokoji nemusí jejich „umělecká díla“ nic brzdit. Ať si čmárají klidně i po stropě.

Rozdělte si domácí práce, zapisujte si své vize a plány v pracovně nebo si předávejte důležité vzkazy (Pověs prádlo!). Chytrá zeď může sloužit jako diář, kalendář, zápisník, může být vlastně čímkoli. Záleží jen na vás!


Víte, že Chytrá zeď podporuje tvůrčí myšlení celé rodiny, zejména dětí?

„Ze svých cest po světě si vozím různé loutky a jiné suvenýry. Dlouho jsem nevěděla, kam je umístit, až objev Chytré zdi mně nasměroval k realizaci. Loutky jsem naaranžovala i s nápisy na zeď a kdykoliv přivezu další suvenýr, umístění loutek přehodím, nápisy lehce smažu aniž bych musela malovat zeď, pozdravy opět napíši na nové místo. Jak jednoduché."

Milena Bogdálková, pracuje v PR
 
 

„Díky Chytré zdi jsme s manželem ušetřili spoustu peněz za výmalbu dětského pokoje. Dříve náš hyperaktivní Honzík neustále čmáral po zdi a ani výchovné prostředky nepomohly. :) Poté jsem objevila na internetu Chytrou zeď. Natřeli jsme ji od podlahy až po strop, takže s ní bude vyrůstat až do dospělosti."

Eliška Volná, maminka na mateřské dovolené
 
 

Víte, že Chytrá zeď je zdravotně nezávadná? Použijte ji třeba i v jídelním koutě.