Školy a vzdělávací instituce

Z obyčejné učebny se díky Chytré zdi stane zábavné a kreativní místo. V žácích podněcuje tvůrčí myšlení, protože nejsou nijak omezeni okraji ani výškou tabule, malovat a psát mohou klidně po celé zdi.

Chytrá zeď pomáhá při výuce jak učitelům, tak i žákům. Stěnu, lavici, stůl nebo dveře rázem přemění na interaktivní pracovní plochu. Je prokázáno, že Chytrá zeď výrazně zlepšuje produktivitusoustředěnost studentů.


Víte, že Chytrá zeď zvyšuje produktivitu studentů a zlepšuje efektivitu vyučování až o 30%

„Bílé tabule (whiteboardy) určené k popisování jsou velmi malé, takže na ně nelze nakreslit větší schéma. Navíc jsou stále špinavé, protože fixy z nich nejdou nikdy úplně odstranit. Lesknou se a žáci v posledních řadách na ně špatně vidí. Největší výhodou Chytré zdi je fakt, že na velkém prostoru nemusíme vše mazat. Na jednom místě je tak přehledné schéma problematiky, kterou aktuálně studujeme. Schéma máme před očima i několik týdnu, díky tomu si jej snadněji pamatujeme. Látku si tak lépe spojíme dohromady se stávajícími znalostmi. Na klasické černé tabuli není dostatek místa na větší schémata.”

Chantelle Buchanan, ekonomická ředitelka English College
 
 

Víte, že Chytrá zeď plně nahrazuje školní tabule a neznečišťuje místnost prachem z kříd?