Získaná ocenění

EOPA Výrobek roku 2014

Chytrá zeď získala první místo v soutěži European Office Product Awards 2014 v kategorii Facilities Management Product of the Year. Porotce Chytrá zeď ve srovnání s tvrdou konkurencí (například Nestlé) uchvátila svou jedinečností a získala tak prestižní ocenění za inovativní produkt v odvětví kancelářských potřeb.


Exportér roku 2014

Irská asociace exportérů (IEA) udělila Chytré zdi v rámci Export Small Awards cenu Skokan roku v kategorii Export roku 2014. Chytrá zeď byla oceněna za schopnost prodávat produkt celosvětově a to i díky globálním zákazníkům jako Google, Microsoft, Tesco, Vodafone nebo Marks & Spencer.


PwC Docklands Innovation Awards 2013

Poradenská agentura PricewaterhouseCoopers udělila irskému výrobci Chytré zdi ocenění za nejlepší investiční návrh v roce 2013 a dotaci 10 000 euro. Návrh zvítězil v konkurenci dalších 100 zúčastněných firem.


DAVID MANLEY OCENĚNÍ ROKU 2013

Zakladatel irského výrobce Chytré zdi, Ronan Clarke, získal cenu Davida Manleyho v kategorii obchodu. Cílem tohoto ocenění pro rozvíjející se podnikatele je uznat a vyvíjet obchodního ducha v oblasti businessu, uměni a lidské společnosti. Chytrá zeď byla označena jako výborný příklad inovace a dobrého týmu lidí s ambicí dále růst.