Výhody chytré zdi

Je ekonomická

Víte, že Chytrá zeď je o 20% levnější než flipcharty, o 30% levnější než klasické whiteboardy a o 50 % levnější než mobilní tabule? A cena není její jedinou výhodou!

Je široce využitelná

Víte, že Chytrou zeď můžete použít v kanceláři, zasedací místnosti, kuchyňce v podstatě celé budově své firmy? Také se skvěle hodí pro děti a studenty do škol a v neposlední řadě i do vašeho bytu. Fantazii se meze nekladou!

Je vysoce flexibilní

Víte, že Chytrou zeď můžete aplikovat na jakýkoli hladký povrch? Můžete psát nejen po zdi, ale také po stolech, lavicích a dveřích.

Je šetrná k životnímu prostředí

Víte, že používáním Chytré zdi šetříte životní prostředí? Chytrá zeď splňuje nejpřísnější kritéria emisních limitů vydaných Evropskou unií. Díky Chytré zdi omezíte spotřebu papírů a šetříte tak naše lesy!

Je spolehlivá

Chytrá zeď představuje nejkvalitnější produkt na trhu. Nátěr po správné aplikaci nezmění svoji barvu ani podobu. I proto máte na Chytrou zeď 10 letou záruku!

Záruka kvality

Garantujeme záruku 10 let, a to konkrétně na změnu barvy Chytré zdi, zežloutnutí či tvorbu skvrn. Při použití doporučeného a schváleného příslušenství.


Zapomeňte na klasické tabule. Pište tam, kde se vám to líbí nejvíce. Třeba po celé zdi.