BLOG

Chytrá zeď podporuje Ligu vozíčkářů

06. 06. 2017
Chytrá zeď podporuje Ligu vozíčkářů

Posláním Ligy vozíčkářů je podporovat lidi se zdravotním postižením v každodenním životě, v práci, volném čase a při řešení obtížných situací. Inspirují a podporují hendikepované lidi na jejich cestě k samostatnosti, protože každý má svůj potenciál. Nezisková organizace od roku 1990 pomáhá postiženým překonávat bariéry světa hendikepu. Služby a aktivity, které poskytují jsou koncipovány tak, aby co nejvíce vyhovovali potřebám klientů. 

DSC_0274 DSC_0220 DSC_0264

Zaměstnanci Ligy vozíčkářů v Brně potřebovali vyřešit problém s absencí popisovací plochy v jejich kancelářích. Místo starých a nevzhledných tabulí se rozhodli pro moderní řešení – Chytrou zeď. Rozhodli jsme se, že Lize vozíčkářů pomůžeme darem Chytré zdi s magnetickou funkcí vč. aplikace v hodnotě bezmála 15.000 Kč. Za aplikaci děkujeme p. Růžičkovi z Malířství Růžička, který aplikaci poskytl také zdarma. A jaký je výsledek?

DSC_0233 DSC_0271 DSC_0238 

Zaměstnanci mohou sdílet informace na ploše bezmála 6m2. Chytrá zeď nemá hrany, proto nezabírá prostor v kanceláři a je zcela bezpečná pro vozíčkáře tím, že nijak netrčí do prostoru a nemůže se nikdy ze zdi uvolnit.

Na Chytrou zeď upínají fotografie externích zaměstnanců a díky tomu jsou s nimi „po celou dobu v kanceláři,“ píší si vzkazy, úkoly pro jednotlivé zaměstnance a jednoduše tak evidují vše, co při každodenní pracovní rutině používají.

Chytrá zeď je prostorem při občasném meetingu pro vyjádření myšlenek všech zaměstnanců. Díky svému rozměru a poloze Chytrá zeď vyhovuje jak zaměstnancům na vozíku, tak jejich zdravým kolegům.

DSC_0262 DSC_0265 DSC_0248

Sdílet na: