BLOG

Chytrá zeď: Produkt roku ve facility managementu!

25. 07. 2015
Chytrá zeď: Produkt roku ve facility managementu!

Nátěr Smart Wall Paint, v ČR známé jako Chytrá zeď, získal ocenění Produkt roku v oblasti facility managementu v Evropských cenách produktů pro kanceláře (EOPA). Porotu tento nátěr, který jakýkoliv hladký povrch přemění v popisovatelnou plochu, zaujal z několika důvodů.

Nátěr Smart Wall Paint přemění zdi (ale i stoly, dveře, skleněné povrchy a další) na popisovatelnou plochu, na kterou mohou uživatelé dle libosti kreslit, psát, vyjadřovat se a sdílet své nápady s ostatními. Podle poroty takto podporuje kreativitu, přináší něco trochu nového a je tedy výborným produktem pro kanceláře. Cenu získala bílá varianta, k dispozici je i v průhledné.

winners-photo-small

Chytrá zeď získala již třetí ocenění!

Toto ocenění je už třetí, které nátěr Smart Wall Paint získal. V roce 2013 obdržel dvě ocenění: David Manley Awards v kategorii Business, která oceňuje nové irské podnikatele, a cenu za inovaci PricewaterhouseCoopers Docklands Innovation Awards.

Třináctý ročník Evropských cen produktů pro kanceláře se konal v březnu v Amsterdamu. Pro evropské firmy působící v oblasti vybavení pro kanceláře jde o nejprestižnější soutěž, která oceňuje především inovace, výkon a profesionální přístup v této oblasti.
Smart Wall Paint porazil ve finále velmi silné soupeře, mezi které patřily nadnárodní značky jako
Fellowes (AeraMax Air Purifiers), Freudenberg (Vileda 1-2 Spray Mop), Kimberly-Clark Professional (Projekt zdravé pracoviště), Nestlé (Nestlé Big Biscuit Box) a Tesa (Powerbond Ultra Strong).

Sdílet na: