BLOG

Chytrý nátěr versus Chytrá tapeta

09. 01. 2017
Chytrý nátěr versus Chytrá tapeta

Toužíte po za sucha stíratelné ploše, ale nevíte, jak si vybrat? V tomto článku jsme pro Vás připravili porovnání Chytrého nátěru a Chytré tapety, abychom Vám pomohli při výběru pro Vás nejvhodnějšího produktu. Porovnávali jsme tyto dva produkty na základě velikosti balení, aplikaci, vzhledu a údržby.

Velikost balení

Chytrý nátěr: lze zakoupit v různých velikostech, což vám umožňuje přeměnit cokoli od malé plochy po celé místnosti. V současné době jsou k dispozici balení na 2m², 6m², 18m² a 34m².

Chytrá tapeta: je momentálně dostupná v rolích o 10m2. Tapeta měří 1,22m x 8,25m a je možné zakoupit více balení pro vytváření větších ploch.

Aplikace

Chytrý nátěr: Chytrý nátěr aplikujete v pěti jednoduchých krocích. Stěnu můžete začít používat po 7 dnech od aplikace. Aplikační video můžete shlédnout zde.

Chytrá tapeta: Pokud rychlá aplikace je to, co hledáte, tak je Chytrá tapeta skvělým produktem právě pro Vás. Po nanesení tapety je nutné zaschnutí pouze 24hodin, což znamená, že Váš popisovatelný povrch je připraven k užití hned následující den od aplikace. Aplikační video můžete shlédnout zde.

Vzhled

Chytrý nátěr: Dostupná v bílé a transparentní variantě. Konečný efekt je lesklý. Transparentní varianta může být aplikována na tapety, digitální tisk nebo jakoukoli interiérovou barvu kromě bílé.

Chytrá tapeta: Dostupná pouze v bílé lesklé variantě. Brzy přijde i varianta matná bílá.

Údržba

Oba produkty jednoduše udržujte jako jakoukoli jinou bílou tabuli. Abyste popisovatelnou plochu udrželi v perfektním stavu, doporučujeme používání fixů Kores na bílé tabule (tyto a další produkty vhodné pro údržbu najdete na našem e-shopu zde.)

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat.

Sdílet na: